BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

The game I used to play (just my imagination)

Vėl, iš naujo, pradėjau klausytis The Cranberries. Atgal į paauglystę, ane?

Bet iš tikro, pradedant nuo vasaros, lyg ir išgyvenau kažką panašaus į niekad neturėtą, tikrą (galima ginčytis) paauglystę.

Vasara buvo nuostabiausia mano gyvenime. (Nepaisant maždaug 40 neatsakytų skambučių,
whatever).

Kai eidavom į kitą miesto galą visai be tikslo, tiesiog pasivaikščiot. Kažkada atradom supynes pušyne, šalia vaikų žaidimų aikštelės. Varčiau j. dienoraštį – užrašų knygutę (tada dar nešiodavos su savim), kurioj kaupdavos rudeniniai lapai, eilėraščiai ir iškarpos. Dabar tik galvoju, kada tas vaikas spėjo užaugti. Ir kodėl jai nepavyksta išmokyti manęs. (take it easy, take it as it comes). Tai va, sėdėjom mes ant tų sūpynių, kurios mums buvo aiškiai per mažos, o aplinkui skraidė šikšnosparnių porelė. Cigaretės buvo velniškai skanios, naktis beprotiškai gaivi.

Ir Roko naktys, ir Juodaragis, kai grojant „Paskutinį traukinį“, striksėjau žvyrkeliu ir sakė, kad manęs tokios dar nėra matę.

Paskui atėjo ruduo.

Rašiau apie gimtadienį, bet jau tada nutuokiau, kad kažkas bus. O buvo: debiliškas įsimylėjimas nežinant, kad tas žmogus turi merginą, kurią puikiai pažįstu ir kuri yra nuostabus žmogus. Tiesą sakant, aš dar dabar iki galo nesuprantu šitos situacijos. Tik žinau, kad man tas žmogus patinka ir aš nieko prieš kartais su juo išgert alaus ir patikrint ar ant stogo gyvena balandžiai. Jis sako - „mes panašūs“. Ir ką supratau – dauguma vyrų geri strategai. Bravo bravisimo jiem už tai, tikrai.

Buvo ir chroniškas pervargimas (įvairios socialinės veiklos, ech), kai grįžus namo apsižliumbdavau prie mamos. O prie jos aš neleidžiu sau būt ištižusia. Ką gi, pasitaiko. Nusivažiavo ir mokslai, bet pabandykime įžvelgti ir šviesiąją dalyko pusę – pradėjau geriau sutarti su kurso popular girls!

Dar daug žmonių sako, kad aš labai rimta. A. davė patarimų kaip priversti juos klausytis: „Stenkis viską perteikti per jiems aktualias temas arba padaryk kokią nesąmonę!“ Mano atsakymas: „Juk aš nedarau nesąmonių!” Ir tikrai – nedarau. Bet tik nedaugelis (o tiems keliems nepavydžiu) žino kas dedasi mano galvoj. O jeigu padaryčiau/pasakyčiau tai, kas tuo metu kunkuliuoja, oj kaip viską sujaukčiau. Nes žiūrėdama iš (kad ir netolimos) perspektyvos, matau, kad kartais su savo galvojimais nuslystu labai į šoną. Labai.

Dar turiu nuostabias kambariokes: l. yra mūsų sąžinė, o s. visada sako „viskas bus OK“ Ir aš ja tikiu. Sekmadieniais mes gaminam rimtus pietus ir klausom N. Joanes arba K. Melua.

O šiaip, nusprendžiau keisti gyvenimo būdą („Agnijos magijoj“ į šitą frazę atsakoma: „Tai kokioj būdoj dabar gyvensi?“) Ugdyti atsakomybę sau, nes atsakomybė prieš kitus nustelbia pastarąją.

( Taip, man patinka dairytis per petį)

Tikriausiai tokį ilgą įrašą esu rašius tik praeitam blog‘e, kurį, susigėdusi savo infantiliškumo, ištryniau. Dabar gailiuosi.

Rodyk draugams

komentarai (7) | “The game I used to play (just my imagination)”

 1.   skv rašo:

  bliamba, kaip tu graziai cia viska.

  bet as maniau, kad visos moterys yra strateges. ir kvailokos, ir turincios gera sirdi - visos. todel panu kompanijoj daznai buna sunku. tai plati tema. o vyrai? susimastysiu apie tai.

  visgi tu turi savu argumentu, o as tikriausiai pazistu per mazai vyru.

 2.   Mėja rašo:

  pabandykit kartais Lene Marlin ar Maria Mena ;)

 3.   suspense rašo:

  "ir kvailokos, ir turincios gera sirdi - visos." čia tai tikrai. o vyrų aš irgi ne per daugiausiai pažįstu.

  ką aš žinau, gal normalūs santykiai ir prasideda kai nustoji skirstyt - vyrai, moterys. žmonės ir tiek. su savom ydom, strategijos, kvailumais etc. nežinau.

  mėja, būtinai pabandysiu. atradau, kad barake veikia DC++ VU hub'as ir muziką siunčia kosmiškai greitai! filmus irgi (skv, ačiū už tavo blog'e atrastas rekomendacijas - jau peržiūrėjau "into the wild" ir "Juno". jega! (-: )

 4.   avysbaltosbaltesnes rašo:

  ilgi įrašai yra gerai.
  o ir šiaip, man atrodo, tu esi laiminga.

 5.   suspense rašo:

  laiminga.

  tik kiek per jautriai į viską reaguojanti.

 6.   viktorija rašo:

  o tai džiaukis, kad rimta atrodai. aš irgi atrodau (kaip kad daaaug vėliau man papasakoja savo pirmą įspūdį) "solidžiai". čia citata, hehe:)
  bet tai praverčia: pvz., kai policija užgaudo geriant alų ant barbakano. arba kai reikia gauti darbą. arba kai eini susipažint su Jo tėvais:) nu tiesiog naudingumo viršūnė tas rimtas atrodymas.

  žiū, aš čia puikiai ir nė kiek nepavėlavus komentarą rašau. o ką daryt, kad įrašus užslėpus laikai? darbe pas mus seka, kas kur šmirinėja, o namie prie kompo nesiseka sėdėt…

 7.   suspense rašo:

  aj, senas papratimas - slėptis.

  taip, rimtumas visai pravartus dalykas ;-)

Rašyk komentarą