BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

noriu

Kas yra moteriškumas, kur mano moteriškumas? Man atrodo jūs jau supratot, ne? Mama sako, jog su aukštakulniais laikysena būtų geresnė ir ta mano kuprinė gerokai nutriušus.

Laimė = sėkmingumas. Ne ne, nebenoriu nieko girdėt apie tą gyvenimą daugiau nei šimtu procentu, bėgimą lėkimą spaudimą iš savęs paskutinių syvų. Noriu, jog trumpam išnyktų visi aplinkui. Noriu, jog tie žmonės neturėtų tokio triuškinančio poveikio man. Noriu noriu noriu taikos su savim. Noriu išgryninti ta kas viduj ir suteikti tam formą. Noriu perskaityti tave - mano radarai, kurie dažniausiai veikia puikiai, ties tavim užlūžta.

O aš pati save sargdinu ir statau į aukos poziciją. Nes tai neįpareigoja veikti. Ar paaugau per 4 metus? Šitie PRIVALO būti kitokie. Paskysiu kitą sausį ar pavyko.

Kambariokė mokosi paleontologiją ir jai važiuoja stogas.  O aš savanaudiška ir man tai patinka - tokiomis naktim ji nepaprastai sąmojinga: “Nuuu, Dovile, prisimest durna yra žyyymiai lengviau nei protinga”.

Patiko (2)

Rodyk draugams

komentarai (7) | “noriu”

 1.   Diman rašo:

  Nieko sau kiek tu nori vienu metu :))). Susikoncentruoti ties kuriuo nors vienu dalyku nebandei?

 2.   suspense rašo:

  Viskas susiję priežastiniais ryšiais. Pašalinus VIENĄ priežastį, bus taip, kaip noriu.
  Va, kaip suraičiau :D

 3.   Diman rašo:

  Tu ką, filosofijos fakultete mokaisi? :D

 4.   EternalEnigma rašo:

  su tais radarais labai taikliai pasakei:) aš taipogi manau, kad aplinkiniams perfiltruoti jie labai tinkami, bet kai prasideda savęs pačios skanavimas, plokštelė užstringa. tada tenka kitų radarais pasikliaut…

 5.   EternalEnigma rašo:

  oj, ne taip perskaičiau. sumaišiau “tave” su “save”. bet gal vis vien nors kiek į temą:) sorry, kad teršiu eterį

 6.   suspense rašo:

  neatsiprašinėk :) būna, užstringa ties savim, būna - ties tais, kurie svarbūs/daro kažkokią įtaką.

 7.   suspense rašo:

  Vaje, skvotere, betvarkydama spam’ą, netyčia ištryniau ir tavo komentarą iš čia. Ačiū, kad skaitai. Man tai tikrai svarbu ir gera. Nepadėkojau ir už paminėjimą per blogų reklamos savaitę. Tai ačiū, kad vis prisimeni. :) Aš apie tave dažnai pagalvoju.
  Tik šiaip kažkoks nebylumo laikotarpis man, per mažai kalbu žmonėms (neturiu omeny šnekėjimo).

Rašyk komentarą