BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

antradienis, gruodžio 16

ir barake siautėja Kalėdų vagys bei burokėliu elfas (šaldytuve atsiranda trys marinuotų burokėlių stiklainiukai, nors nei viena neprisimenam, kada juos pirkom) taigi mes verdam sriubą, o aš tyliu tyliu tyliu, kol vakarieniaujam ant nuostabaus naujo kilimo, kuris pakeitė mūsų gyvenimus beveik kaip cosmo diskas ar dormeo čiužinys. ;-)

nuskrido mano svajonė, pasislėpė, nerandu. skaitėt R.Granausko ''Saulėlydžio senį?” ten viskas taip graudžiai gražu. raudonas megztinis, kuris mažajai dar per didelis, o senajai jau per mažas; skruzdėlės, kurios laksto kūnu užmiegant ir pabundant, užmiegant ir pabundant; tai, kad reikia išeiti naktį ir susirasti saulėlydžio senį, berūkantį savo pypkę.

ką tik buvo atėjusi a., ji nuostabi, ji atsirado mano gyvenime labai laiku. bet aš bijau draugysčių, kurios taip žaibiškai prasideda, todėl pasakiau, kad turiu eit į universitetą, o juk mes žinom, kaip yra iš tiesų. ir aš net nenoriu atsiprašinėt. išmokau būti savim, skaitykit tarp eilučių, brangieji. tai, kad pasėdėjau ant m. sofos ir pasakiau, jog autobusas 17.55 važiuoja tik penktadieniais, reiškia šiek tiek daugiau.

ir. aš nemoku žaisti. atleiskit. gal per daug geroj aplinkoj užaugau. o mokytis skauda.

o ką sako j.? o gi “jau tu kai pasakysi!”

Rodyk draugams

Rašyk komentarą